Patito feo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Patito feo

PatitoFeo
 
Kitas mūsų forumasKitas mūsų forumas  rodiklisrodiklis  PortalPortal  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 ~Dienoraštis~

Go down 
AutoriusPranešimas
Anta ;*
N-14
Anta ;*


Pranešimų skaičius : 2175
Age : 27
Miestas : Alytus
Mėgstamiausias personažas: : Beveik visi
Personažas: : Antonella
Registration date : 2008-07-08

~Dienoraštis~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: ~Dienoraštis~   ~Dienoraštis~ EmptyAntr. 08 19, 2008 9:20 pm

~Dienoraštis~ King_s11


Date:2008.Rugpjūčio 19d.
_________________________________
Nekenčiu Barbie net labai nekenčiu Barbie ,šiandien ji įsiveržė į mano namus paklausti kada repeticija juk galima paskambinti męs smarkiai ją pamokėm su Guadalupe žinoma Gualupei teko mažiau bet visvien nukentėjo abi išėjo kaip Šlapios vištos ir kaip nupešti visčiukai ,tai pat buvome su Lučiana ir Keite apsipirkti nusipirkau fainą ružavą sijoną tik už 10pesų nerealiai gražus ..
Atgal į viršų Go down
http://patitofeoforum.nice-board.biz/
Anta ;*
N-14
Anta ;*


Pranešimų skaičius : 2175
Age : 27
Miestas : Alytus
Mėgstamiausias personažas: : Beveik visi
Personažas: : Antonella
Registration date : 2008-07-08

~Dienoraštis~ Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: ~Dienoraštis~   ~Dienoraštis~ EmptySk. 11 23, 2008 8:31 pm

Lapkricio 23d.

Nesenai mane paleido is ligonines pagaliau galesiu sutvarkyti visus reikalus Brunas kaip tikras princas mane parnese ant ranku namo negaliu kaip as ji myliu ~uzsisvajoja~ Laiko sirdute Laiko sirdute drugeli :Kiss: :smillle: :smillle: ~padedu su lupdaziu bucky~ :Kiss:(Brunui)


Ta Barbie reikia smarkei pamokyti senai maciau Caterina reiks susitikti ir dar su Luciana
:lips:
Atgal į viršų Go down
http://patitofeoforum.nice-board.biz/
 
~Dienoraštis~
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Patito feo :: Antonellos ,Facundo, t.t namai-
Pereiti į: